Пребарувајте низ нашите производи

Axel Work Desk

Шифра: 005800
Баркод: 3831098894915
Производител: Fortrade

Работно биро Аксел.

12.879 ден. 14.310 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Даб
Материјал Медијапан MDF Метал црн
Функција Складирање ↓
Димензија 140 x 60 x 76
Mонтажа Има
Достапност: 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време