Пребарувајте низ нашите производи

ALtea Mirror

Шифра: 005894
Баркод: 133SPE.01AV
Производител: Camel

Огледало Алтеа.

13.888 ден. 17.360 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Крем
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 125 х 3 х 80 111 х 3 х 71.5
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време