Пребарувајте низ нашите производи

Altean Nightstand

Шифра: 005896
Баркод: 145CMN.06AV
Производител: Camel

Наткасна Алтеа.

14.434 ден. 18.042 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Крем
Материјал Медијапан MDF
Димензија 70 х 45 х 43 55 х 45 х 43
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време