Пребарувајте низ нашите производи

Altea Dresser

Шифра: 005897
Баркод: 145CMS.03AV
Производител: Camel

Комода Алтеа.

36.952 ден. 46.190 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Крем
Материјал Медијапан MDF
Димензија 180 х 50 х 76 130 х 50 х 76
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време