Пребарувајте низ нашите производи

Altea Bed

Шифра: 005898
Баркод: 145LET.01AV
Производител: Camel

Кревет Алтеа.

51.981 ден. 64.976 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Крем
Материјал Медијапан MDF
Функција Подигање ↑
Димензија 209 х 192 х 100 209 х 172 х 100
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време