Пребарувајте низ нашите производи

S-Festina I Tabure

Шифра: 005973
Производител: SigEU

Табуретка С-Фестина.

6.174 ден. 6.860 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Метал челик Штоф велвет
Функција Нерѓосувачки
Димензија Д х Ш х В 99 х 30 х 45
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 45 см
Дозволена тежина 150 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време