Пребарувајте низ нашите производи

S-Q-935 Work Chair

Шифра: 006243
Производител: SigEU

Работен стол С-Q-935.

7.056 ден. 7.840 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Метал никел Мрежа Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 62 х 50 х 114(121)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време