Пребарувајте низ нашите производи

H-Brodway Table

Шифра: 006351
Производител: Hal, EU

Трпезариска маса Х-Бродвеј. Плочата е со мермерен ефект.

12.263 ден. 13.625 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела
Материјал Медијапан MDF Метал црн
Димензија Д х Ш х В φ 110 х 75
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време