Пребарувајте низ нашите производи

H-K441 Chair

Шифра: 006357
Производител: Hal, EU

Столица Х-К441.

8.213 ден. 9.125 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива Црна
Материјал Еко кожа Метал хром Штоф
Димензија Д х Ш х В 50 х 62 х 92
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 48 см
Дозволена тежина 100 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време