Пребарувајте низ нашите производи

Elba Work Chair

Шифра: 006514
Баркод: 3831098896834
Производител: Fortrade

Работен стол Елба.

7.776 ден. 8.640 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Еко кожа Метал хром Пластика
Димензија 56 х 63 х 102
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време