Пребарувајте низ нашите производи

Rady Shoerack

Шифра: 006532
Баркод: 3831098898135
Производител: Fortrade

Елемент за обувки Ради.


3.159 ден. 3.510 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Даб сонома
Материјал Еко кожа Oпл. иверка
Димензија 55 x 31 x 51.1
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време