Пребарувајте низ нашите производи

Just Visitor Chair

Шифра: 006597
Баркод: 3831098896728
Производител: Fortrade

Работен стол Јуст.

6.561 ден. 7.290 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Метал бел Пластика Штоф
Димензија 61 x 62.5 x 98
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време