Пребарувајте низ нашите производи

Blake Chair

Шифра: 006610
Баркод: 3831098895134
Производител: Fortrade

Столица Блејк.


3.645 ден. 4.050 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Кафена Сива
Материјал Еко кожа Метал црн
Димензија 58 х 45 х 88
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време