Пребарувајте низ нашите производи

Anita Work Chair

Шифра: 006621
Баркод: 4055334181365
Производител: Fortrade

Работен стол Анита.

2.999 ден. 4.050 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Метал никел Пропилен PP Штоф
Функција Висина ↕ Подвижна Ротирање ⟳
Димензија Д х Ш х В 40 x 45.5 x 76(85.5)
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 38(48) см
Дозволена тежина 60 кг
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време