Пребарувајте низ нашите производи

H-W-30 Hanger

Шифра: 006675
Баркод: BIAŁY
Производител: Hal, EU

Закачалка Х-В-30.


3.038 ден. 3.375 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Алдер Бела Венге
Материјал Дрво
Димензија Д х Ш х В φ 49 х 188
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време