Пребарувајте низ нашите производи

S-Hals II Velvet Chair

Шифра: 006709
Баркод: BLUVEL 78
Производител: SigEU

Столица С-Халс II Велвет.


5.544 ден. 6.160 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена
Материјал Метал црн Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 50 х 41 х 87
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 46 см
Дозволена тежина 100 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време