Пребарувајте низ нашите производи

H-Edison Work Chair

Шифра: 006745
Производител: HalEU

Работен стол Х-Едисон.

8.801 ден. 9.779 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Еко кожа Метал никел Пластика
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 61 х 70 х 111(118)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време