Пребарувајте низ нашите производи

Ruffino 3+2 Sofa Set

Шифра: 006764
Производител: Miotto, SLO

Софа сет тросед и двосед Руффино. Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

184.876 ден. 205.417 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Ruffino 272 Sofa
96.206
96.206
Ruffino 22 Sofa
88.669
88.669
Ruffino Headrest
6.784
0
Вкупно со попуст: 184.876
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Главонаслон ↕
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време