Пребарувајте низ нашите производи

Peeno Table

Шифра: 006825
Баркод: CB4839-FR 130
Производител: Calligaris

Трпезариска маса Пеено.

34.755 ден. 45.136 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бука Графит Орев
Материјал Дрво Стакло
Димензија Д х Ш х В 180 х 90 х 76 160 х 90 х 76 130 х 85 х 76 φ 120 х 76
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време