Пребарувајте низ нашите производи

Twix Sofa

Шифра: 006965
Производител: Cuborosso

Софа Твикс. Можност за избор на комбинации и димензии во зависност од просторот. Можност и за дополнително вградување на електричен релакс механизам.

117.855 ден. 130.950 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Twix 104/106 Sofa Element
58.928
58.928
Twix 104/106 Sofa Element
58.928
58.928
Twix 105 Sofa Element
47.993
0
Twix 555 Sofa Element
63.788
0
Вкупно со попуст: 117.855
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Микрофибер Штоф
Функција Релакс Релакс ↯
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време