Пребарувајте низ нашите производи

Janu Armchair

Шифра: 007061
Производител: Artisan

Стол со раконаслон Јану.

33.656 ден. 37.395 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб Јасен бел Јасен боен Орев
Материјал Дрво Кожа говедска Штоф
Димензија Д х Ш х В 54 х 51 х 78
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 60 - 90 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време