Пребарувајте низ нашите производи

Monterey Corner Sofa

Шифра: 007111
Производител: Diva Divani

Аголна гарнитура Монтереј. Можност за избор и на други димензии и комбинации во зависност од просторот. Можност и за дополнително вградување на електричен релакс механизам.

110.385 ден. 122.650 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Monterey 2P Sofa Element
54.153
54.153
Monterey Chaise Longue Sofa Element
56.232
56.232
Вкупно со попуст: 110.385
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Главонаслон ↕ Релакс ↯
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време