Пребарувајте низ нашите производи

Drop Wardrobe

Шифра: 007189
Баркод: DROP 02 SZARY
Производител: ML Meble, PL

Гардеробер Дроп.


21.708 ден. 24.120 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Бука Фјорд Сива
Материјал Oпл. иверка
Димензија Д х Ш х В 82 х 82 х 199 80 х 55 х 199
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време