Пребарувајте низ нашите производи

Latus Table

Шифра: 007393
Производител: Artisan

Трпезариска маса Артисан.

71.172 ден. 88.965 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Брест Даб Јавор Јасен Орев Цреша
Материјал Дрво
Димензија Д х Ш х В 260 х 90 х 76 240 х 90 х 76 220 х 90 х 76 200 х 90 х 76 180 х 90 х 76 160 х 90 х 76 90 х 90 х 76 70 х 70 х 76
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 60 - 90 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време