Пребарувајте низ нашите производи

Rayo Chair

Шифра: 007441
Баркод: 3831098902825
Производител: Fortrade

Столица Рајо.


4.131 ден. 4.590 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Коњак Петрол Сива Таупе
Материјал Еко кожа Метал црн
Димензија Д х Ш х В 46.5 x 42 x 81.5
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 45 см
Дозволена тежина 130 кг
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време