Пребарувајте низ нашите производи

S-Nuvo Velvet Chair

Шифра: 007513
Баркод: BLUVEL 14
Производител: SigEU

Столица С-Нуво Велвет.


12.825 ден. 14.250 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Кари Сива
Материјал Метал црн Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 62 х 47 х 86
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 50 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време