Пребарувајте низ нашите производи

S-Praga Sztruks Chair

Шифра: 007521
Баркод: FJORD 79
Производител: SigEU

Столица С-Прага Сзтрукс.


5.535 ден. 6.150 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена Кари Плава темна Сива Цимет
Материјал Метал црн Штоф сомот
Димензија Д х Ш х В 49 х 43 х 84
Mонтажа Има
Висина на седење 48 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време