Пребарувајте низ нашите производи

S-Poprad Mirror

Шифра: 007524
Баркод: BRĄZ MIODOWY FI 62
Производител: SigEU

Огледало С-Попрад.

7.020 ден. 7.800 ден.
Спецификација
Линија Classic Flexy
Боја Даб медов
Материјал Дрво Огледало
Димензија Д х Ш х В φ 62 х 4
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време