Пребарувајте низ нашите производи

S-Gemma Velvet Sofa

Шифра: 007600
Баркод: BLUVEL 14
Производител: SigEU

Софа С-Гемма Велвет.


27.540 ден. 30.600 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Метал црн Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 130 х 75 х 86
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 48 см
Дозволена тежина 200 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време