Пребарувајте низ нашите производи

Hope Work Chair

Шифра: 007605
Баркод: 3831098901033
Производител: Fortrade

Работен стол Хоуп.

16.736 ден. 21.735 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Сива
Материјал Метал алуминиум Мрежа Пропилен PP Штоф
Функција Висина ↕ Главонаслон ↕ Подвижна Раконаслон ↕ Рбет ↕↔ Ротирање ⟳ Тилт синхро
Димензија Д х Ш х В 68 х 70 х 115(130)
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време