Пребарувајте низ нашите производи

H-Peroni Table

Шифра: 007682
Производител: HalEU

Трпезариска маса Х-Перони.

35.829 ден. 39.810 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб златен
Материјал Ламинат Метал црн Oпл. иверка
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В φ 100(250) х 75
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време