Пребарувајте низ нашите производи

H-Castano Work Chair

Шифра: 007793
Производител: HalEU

Работен стол Х-Кастано.

8.550 ден. 9.500 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива Црна
Материјал Еко кожа Пластика
Функција Висина ↕ Подвижна Ротирање ⟳ Тилт синхро
Димензија 60 х 64 х 107(117)
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време