Пребарувајте низ нашите производи

Easy Table

Шифра: 007810
Баркод: CB4813-FD 80 E
Производител: Calligaris, ITL

Трпезариска маса Изи.

22.423 ден. 28.384 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Жолта Зелена Црна Шафран
Материјал Метал бел Метал жолт Метал зелен Метал црн Метал шафран
Димензија Д х Ш х В 120 х 80 х 75 80 х 80 х 75 φ 80 х 75
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време