Пребарувајте низ нашите производи

Tara Armchair

Шифра: 007877
Баркод: 100
Производител: Nicoletti

Фотелја Тара.

33.781 ден. 37.534 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Релакс Релакс ↯
Димензија Д х Ш х В 106 х 99 х 100 105 х 99 х 100
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 46 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време