Пребарувајте низ нашите производи

Groove Sofa

Шифра: 007888
Баркод: 200
Производител: Nicoletti

Софа Грув со релакс механизам.

100.813 ден. 112.014 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Релакс
Димензија 234 х 113 х 94 214 х 113 х 94
Mонтажа Има
Достапност: 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време