Пребарувајте низ нашите производи

Dorian Sofa

Шифра: 007908
Баркод: 200
Производител: Nicoletti

Софа Дориан.

47.615 ден. 61.838 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Димензија Д х Ш х В 223 х 95 х 79 208 х 95 х 79 183 х 95 х 79
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време