Пребарувајте низ нашите производи

Yo! Sofa

Шифра: 007921
Баркод: CB3501-2P E
Производител: Calligaris

Софа Јо!.

156.344 ден. 197.904 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Метал бел Метал жолт Метал зелен Метал црн Метал шафран
Функција Водоотпорен
Димензија Д х Ш х В 217 х 73 х 80.5 146 х 73 х 80.5
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 42.5 см
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време