Пребарувајте низ нашите производи

Broadway Sofa Bed

Шифра: 008263
Баркод: SOFA BED 2.5P
Производител: Diva Divani, Italy

Софа Бродвеј со вклучен механизам за спиење и душек.

80.080 ден. 100.100 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Душек Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Главонаслон ↕
Димензија Д х Ш х В 214 х 109(210) х 83(107)
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 47 см
Димензија за душек 194 х 160 см 194 х 140 см 194 х 120 см
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време