Пребарувајте низ нашите производи

Aria Coffee Table

Шифра: 008265
Баркод: 4051.00.000
Производител: Nardi Italy

Клуб маса Ариа.

3.771 ден. 4.898 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Таупе
Материјал Пропилен PP
Функција Водоотпорен Катас тест
Димензија Д х Ш х В 100 х 60 х 40 60 х 60 х 40
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време