Пребарувајте низ нашите производи

Omusa Decoration

Шифра: 008393
Баркод: 880201440189
Производител: Jugoeksport Stil

Декорација Омуса.

4.987 ден. 6.927 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Алуминиум Венге
Материјал Метал алуминиум
Димензија Д х Ш х В 23 x 10 x 49
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време