Пребарувајте низ нашите производи

H-Nick Day Complete

Шифра: 008407
Баркод: BIAŁY
Производител: HalEU

Kомплет дневна соба Х-Ник.


16.301 ден. 21.170 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Даб сонома Црна
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка Пропилен PP Стакло
Димензија Д х Ш х В 220 х 41 х 180
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време