Пребарувајте низ нашите производи

Dantoni Brown Table

Шифра: 008458
Баркод: 880103511511
Производител: Miotto, SLO

Tрпезариска маса Дантони.

85.344 ден. 94.827 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Кафена
Материјал Керамика Метал црн
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 160(200-240) х 90 х 76
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време