Пребарувајте низ нашите производи

H-Galardo Table

Шифра: 008495
Производител: HalEU

Трпезариска маса Х-Галардо.

57.092 ден. 63.435 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 160(200) х 90 х 76
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време