Пребарувајте низ нашите производи

H-Memory Armchair

Шифра: 008652
Баркод: POPIELATY
Производител: Hal, EU

Фотелја Х-Мемори.


10.013 ден. 11.125 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бордо Зелена темна Сенф Сива
Материјал Дрво Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 58 х 61 х 84
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 45 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време