Пребарувајте низ нашите производи

S-Prince Coffee Table

Шифра: 008701
Баркод: B CZARNY/CHROM
Производител: SigEU

Клуб маса С-Принц.


9.450 ден. 10.500 ден.
Спецификација
Линија Classic Flexy
Боја Бела Црна
Материјал Керамика Метал хром Стакло
Димензија Д х Ш х В 120 х 60 х 45 55 х 55 х 55
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време