Пребарувајте низ нашите производи

S-Alan Velvet Chair

Шифра: 008717
Баркод: BLUVEL 19
Производител: Sig, EU

Столица С-Алан Велвет.


2.662 ден. 2.958 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Крем темна Маслина Сива Сива светла Црна
Материјал Метал црн Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 45 х 39 х 91
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 51 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време