Пребарувајте низ нашите производи

S-Pam Coffee Table

Шифра: 008750
Баркод: B DĄB/CZARNY
Производител: SigEU

Клуб маса С-Пам.

1.890 ден. 2.100 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб
Материјал Ламинат Метал црн
Димензија Д х Ш х В φ 55 х 45 φ 40 х 40
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време