Пребарувајте низ нашите производи

Roveto Chair

Шифра: 008804
Баркод: 880102811534
Производител: Miotto Design

Столица Ровето.


15.126 ден. 18.907 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Песок
Материјал Метал црн Штоф
Димензија Д х Ш х В 73 х 71 х 70
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 43 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време