Пребарувајте низ нашите производи

Breeze Table

Шифра: 008857
Баркод: CS4143-FB 250
Производител: Calligaris

Трпезариска маса Бриз.

231.431 ден. 292.950 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Керамика Метал бел Метал бронза Метал црн Стакло
Димензија Д х Ш х В 299 х 119 х 76 249 х 119 х 76
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време