Пребарувајте низ нашите производи

Vully Rug

Шифра: 008878
Баркод: CB7277-A 006
Производител: Calligaris

Тепих Вулли.

19.396 ден. 24.552 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Песок Сива
Материјал Полиестер
Димензија Д х Ш х В 290 х 200 х 1.5 φ 240 х 1.5 230 х 160 х 1.5
Mонтажа Клиент
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време